Muz Sesleri PDF

Tunisiamobilitycongress.com Muz Sesleri Image
AÇIKLAMA

Muz Sesleri harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Ece Temelkuran. tunisiamobilitycongress.com'ye kaydolun ve Ece Temelkuran'den Muz Sesleri kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.

Bir insan bir insanda başka bir hayatın kapısını görünce âşık olur. Ne mutluluktur öte yandaki ne de tadıyla meraklandıran bir acı. Aşk diye buna denir: Bir insan bir insanda tekinsiz bir ev görür…...İnsan, yarası yarasına denk geleni seviyor demek ki…Ece Temelkuran, kalplerin en çok yağmalandığı, neşenin ve kederin ayırt edilemeyecek kadar birbirine karıştığı bir coğrafyadan anlatıyor hikâyeyi: aşkın ve savaşın başkenti Beyrut'tan… Muz Sesleri, en büyük gürültülerin içinde hayatı ayakta tutan küçük ama inatçı seslerin romanı… (Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 304Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Can Yayınları 

MUZ SESLERİ Ece Temelkuran. 286 Sayfa · 2015 · 7.53 MB · 632 İndirme · Türkçe. Ayşe Kulin _ Gece Sesleri . Yolculuk. Pencereden dışarıya bakıyorum içim daralarak.

BILGI

YAZAR: Ece Temelkuran

DOSYA ADI: Muz Sesleri.pdf

ISBN: 9789750733154

YAYIN TARIHI: 2016

DOSYA BOYUTU: 8,42 MB

İNDIR
ÇEVRIMIÇI OKU

Muz-Sesleri | Tumblr

Ece Temelkuran. Bir insan bir insanda başka bir hayatın kapısını görünce âşık olur. Ne mutluluktur öte yandaki ne de tadıyla meraklandıran bir acı.

EN ÇOK OKUNAN KITAPLAR

Kitap Yorumu - Muz Sesleri - Ece Temelkuran

#6968203 entry adresi şikayet et. 2. g.tünden ses uydurmak... bizim de ortadoğulu olduğumuzu hatırlamamızı sağlayan,muzların sesinin olduğunu öğreten kitap.

İLGILI KITAPLAR