Kısık Ateşte PDF

Tunisiamobilitycongress.com Kısık Ateşte Image
AÇIKLAMA

Kısık Ateşte harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Gülnur Vural. tunisiamobilitycongress.com'ye kaydolun ve Gülnur Vural'den Kısık Ateşte kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.

"Varlığından emin olduğun bir şey, ya aniden yok olursa? Yok olduğunu sandığın şey ise gerçekte hep varsa..." Bildiğini sandıklarınla ördüğün duvarların; aslında sınırlarını belirliyor. Sınırların dışında kalan olasılıklar ise hâlâ orada öylece geziniyor. Kimileri geç olsa da bunu fark ediyor ve kendini kafesleyen bu duvarı örmekten vazgeçiyor. Genişliyor, genişliyor ve genişlemeye devam ediyor... Sonsuzluğun içine yayılıyor.Sonsuz olasılıklar arasından artık dilediğini seçebiliyor. Hiç düşündün mü? "Sonsuzluğun anahtarı, ya sınırsız hayal gücümüzde saklıysa...""Varlıkla yokluk arasındaki kapı, ya rüyalarımızda açılıyorsa..."Her şey tam mı bu hayatta? Yoksa henüz tamamlanmamış bir kitap gibi mi? Bir şeyler gerçekten eksik mi? Okudukça her birimizin bunları sorgulamasına neden olacak bir kitap. Hiç beklenmedik bir anda ortaya çıkan gizemli yolcu ve yarattığı tuhaf karmaşa...Ve tüm okuyanların ayağını yerden kesecek bir aşk. Bu aşka eşlik eden muhteşem bir müzik ve gökyüzünde parlayan o yıldız. Bağımsız ilerliyor gibi olsa da her bir bölümde yaşananlar; olanaksız gibi görünen inanılmaz tesadüfler zincirinin sadece diğer yarısı... Başımıza gelmesi olası mucizeler...Sayfa Sayısı: 165Baskı Yılı: 2013Dili: TürkçeYayınevi: E Yayınları 

Kısık Ateşte 15 Dakika. Yönetmen: Neco Çelik Oyuncular: Metin Akpınar, Haluk Bilginer, Ata Demirer... Tür: Dram-Komedi Yapım Yılı: 2006 Gösterim Tarihi: 19 Mayıs 2006.

BILGI

YAZAR: Gülnur Vural

DOSYA ADI: Kısık Ateşte.pdf

ISBN: 9789753903141

YAYIN TARIHI: 2013

DOSYA BOYUTU: 4,62 MB

İNDIR
ÇEVRIMIÇI OKU

Kısık Ateşte 15 Dakika - Film 2005 - Beyazperde.com

> Kısık Ateşte 15 Dakika Dublaj İzle. "Le Chic" isimli bir fransız restoranında 15 dakika içinde gelişen ve tamamına eren olayların aktarıldığı bu filmde, Resul isminde buz ve şekerden heykeller yapan kör...

EN ÇOK OKUNAN KITAPLAR

Kısık Ateşte 15 Dakika - Film 2005 - Beyazperde.com

Kısık Ateşte 15 Dakika. Yönetmen: Neco Çelik Oyuncular: Metin Akpınar, Haluk Bilginer, Ata Demirer... Tür: Dram-Komedi Yapım Yılı: 2006 Gösterim Tarihi: 19 Mayıs 2006.

İLGILI KITAPLAR