Buluşma PDF

Tunisiamobilitycongress.com Buluşma Image
AÇIKLAMA

PDF formatında Buluşma. Sitemizde tunisiamobilitycongress.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Buluşma kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!

Masum insanların duygularına sığınan vicdan yürekteki sevgiyi yeniden diriltebilir. İşte Osman Aytekin bu kitabında; Anadolu insanının samimi, saf, sevgiyle dolu ve fakat yeri geldiğinde de ne kadar akilane bir hayatla iç içe olduğunu "Buluşma" hikayelerinde okuyucuları geçmişle bugün arasında bir yolculuğa çıkarıyor."Ne tarihi evler, ne gökdelenler, ne de şu sahil kenarındaki tekneler, şu kalabalıklar… Sevincine sevinç eklenmişti. Oltasını denize fırlatanlara baktı. Bazılarının yüzlerinde umut, bazılarınınsa sevinç vardı. Sevmek ne güzeldi. Şu umurunda olmadığı eski yeni binalar, kayıklar, tekneler, yeşilin her tonunu bahşeden ağaçlar, kuşlar, martılar ve bütün bir koca şehre can katan şu insanlar… İşte bütün bu varlık âlemi umurunda olmasa da içine doğan sevgi halesiyle apaktı. Bu sebeple de koca bir şehri kucaklamak gibi bir duyguyla seviyordu; bütün her şeyi." (Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 128Baskı Yılı: 2014Dili: TürkçeYayınevi: Roza Yayınevi 

Buluşma Olayı izle, Buluşma Olayı türkçe dublaj full hd izle - Gerçekten süper bir komedi filmi .Çirkin şişko bir kızın bir takım modifiyelerden geçerek güzel.

BILGI

YAZAR: Osman Aytekin

DOSYA ADI: Buluşma.pdf

ISBN: 9786055676889

YAYIN TARIHI: 2014

DOSYA BOYUTU: 4,29 MB

İNDIR
ÇEVRIMIÇI OKU

instagram.com/ilkbulusmafox

İlk Buluşma Oyna. First dating ilk buluşma oyununda amacımız kızımızı ve oğlumuzu sağ tarafta yıldız ve ayna resmine bastığınız zaman çıkan zor görev isimli penceredeki gibi giydirmek.

EN ÇOK OKUNAN KITAPLAR

Mükemmel Buluşma Oyunu - Kız Oyunları

İlk Buluşma oyunu ve bedava oyunlar Mynet Oyun'da! En yeni flash oyunlar, Giydirme Oyunları ve bedava oyun oynamak için hemen tıkla! İlk Buluşma oyununun eski yorumları için tıklayın.

İLGILI KITAPLAR